HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 20 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Josip Kuzhe ndjek Teuta-Dinamo
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 12 Dhjetor 2009 14:27   pdfShtypEmail

josip_kuzheTrajneri i kombetares shqiptare,Josip Kuzhe,eshte i pranishem ne tribunen e stadiumit Niko Dovana per te asistuar ne ndeshjen Teuta-Dinamo. Ne prag te grumbullimit qe kroati do te bejne me lojtar te rinj nga vendi ai po perforecon edhe me teper faktin qe eshte nder trajneret qe kan ndjekur me shume ndeshje te kampionatit shqiptar.Ne pjesen e pare sigurisht qe Kuzhe ka pare nje ndeshje te bukur ku spikati lojtari me i mire i kampionatit shqiptare per momentin,Elis Bakaj. Kujtojme qe grumbullimi do te behet ne Antalia te Turqise.

Kel NARACI


busy
komente