HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 07 Qershor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Prezantohet Ervin Skela tek TuS Koblenz
nga Klevis Bejkolli   E shtunë, 17 Tetor 2009 17:02   pdfShtypEmail

ervin_skela_prezantimi_koblenzTë premtën në ora 12:00 në “Media Salle” në praninë e 20-të reporterëve dhe gazetarëve është bërë prezantimi i mefushorit shqiptar Ervin Skela. Prezantimin e lojtarit më të ri organizator të skuadrës e ka bërë vetë trajneri Uwe Rapolder. Në stërvitjen e parë që Skela ka kryer me skuadrën kanë qenë të pranishëm mbi 150-të tifozë. Fantazisti Shqiptar do të mbajë fanellën me numrin 28-të.


busy
komente