HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 24 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ervin Bulku, i gatshem per Suedine
nga AlbaniaSoccer   E diel, 11 Tetor 2009 20:28   pdfShtypEmail

ervin_bulku_greuther_albania_thumbMesfushori i kombetares shqiptare Ervin Bulku, eshte aktivizuar si titullar ne takimin miqesor qe Shqiperia zhvilloi me Greuther Furth dhe thuajse e ka kaluar demtimin qe pesoi ne kampionatin Ukrainas. Bulku mungoi ne takimin e pare miqesor, por duket sikur demtimi ne kemb ka kaluar dhe ai pritet te aktivizohet si titullar ndaj Suedise

Kel Naraçi


busy
komente