HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Maj 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Rezultate Live - U-21 dhe Kosova Superlige
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 05 Shtator 2009 14:59   pdfShtypEmail
rezultatet_live_livescore_albania_kosovaAlbaniasoccer ju ofron te ndiqni LIVE rezultatet e te gjitha ndeshjeve te Kategorise Superiore per Kosoven dhe ndeshjen e U-21 Shqiperi - Azerbaixhan me informacione te ndryshme rreth ketyre takimeve (Shenues, minuta, kartona, gjyqtare, lojtare, trajnere, evenimente nga lojerat).

Rezultatet e ndeshjeve mund ti ndiqni LIVE tek
www.albaniasoccer.com/livescore.html

Per te pare sa me qarte rezultatet Live ju duhet te perdorni  Mozilla Firefox .

Ju urojme shikim te kendshem

busy
komente