HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 29 Shkurt 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Maqedoni/ Vojvodat me banderolë ofendues për Shkëndijën
nga AlbaniaSoccer   E diel, 02 Qershor 2013 07:42   pdfShtypEmail

shkendijaNë ndeshjen e parafundit të skuadrës tetovare Teteks që u luajt në Shkup, tifozët e e Teteksit të njohur si Vojvoda kanë nxjerë një banderolë ofendues dhe nënçmuese për skuadrën tjetër tetovare Shkëndijen ku shkruhej: “Teteksi edhe në ligën e tretë Shkëndijen përseri do ta q***”.

Ndryshe, Shkëndija humbi në ndeshjen finale të Kupës kundër Teteksit e cili sezonin e ardhshëm do të luaj në ligën e dytë të Maqedonisë.


busy
komente