HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Shkurt 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Maqedonia/ Shkëndija barazon me Rabotniçkin
nga AlbaniaSoccer   E diel, 25 Nentor 2012 18:58   pdfShtypEmail
shkendijaSot u zhvilluan ndeshjet e xhiros së 16 të ligës së parë të Maqedonisë në futboll. Skuadra e Shkëndisë barazoi 1-1 si mysafir i Rabotniçkit me golin e shënuar në minutën e 88 nga Izair Emini. Pas kësaj xhiroje skuadra nga Tetova radhitet në vendin e katërt me 28 pik të grumbulluara, 4 pik më pak se pozita e parë në të cilën gjendet skuadra e Vardarit. Ndeshjen e radhës skuadra e Shkëndisë e ka kundër Napredokut në stadiumin e qytetit të Tetovës.

busy
komente