HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 23 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ndeshjet e anulluara do te riluhen te Dielen
nga AlbaniaSoccer   E mërkurë, 26 Gusht 2009 01:03   pdfShtypEmail
liga_maqedonisKomisari pranë Federatës së futbollit të Maqedonisë, Mile Spirkovski, të hënën ka vendosur që në bazë të rregullores së FFM-së dy ndeshjet e anuluara Renova - Vardar dhe Slloga - Teteks të luhen më 30.8.2009 duke filluar në ora 16:00. Me këtë vendim, ndeshjet e xhiros së pestë do të anulohen dhe të njëjtat do të luhen më 13.9.2009.

busy
komente