HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 17 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ne fokus/ Kozniku po pret pranimin për të marrë drejtimin e Kosovës
nga AlbaniaSoccer   E premte, 25 Janar 2013 23:23   pdfShtypEmail

kosovaIsh-futbollisti i njohur kosovar, Ardian Kozniku, nuk sheh ndonjë ndryshim në qasjen e FIFA-s ndaj Kosovës.

Vendimin e fundit të Federatës Ndërkombëtare të Futbollit për miqësoret e Kosovës, Kozniku 45-vjeçar e vlerëson si hap prapa.

Në një intervistë për revistën kroate ‘Max’, ai ka folur edhe për ftesën që i është bërë për të marrë drejtimin e përfaqësueses së Kosovës, lobimin që po bëhet për Kosovën e për shumë gjëra tjera.


busy
komente