HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 23 Gusht 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me

AlbaniaSoccer - Futbolli Shqiptar - Lajme & Statistika nga kombetarja, superliga dhe sporti shqiptar has 274 registered users

Userlist

# StatusAvatarUsernamePostsKarmaJoin dateLast loginHits
1OFFLINEkeli's Avatarkeli0026 Qer 2009 18:5026 Qer 2009 19:50957
2OFFLINEVllaznia's AvatarVllaznia3021 Gus 2009 00:0423 Dhe 2010 03:121736
3OFFLINES.Ridgway's AvatarS.Ridgway0021 Gus 2009 19:0621 Gus 2009 20:06939
4OFFLINEedmond-cela's Avataredmond-cela2022 Gus 2009 18:3724 Sht 2011 15:201649
5OFFLINEMadeinlezha's AvatarMadeinlezha0023 Gus 2009 05:5114 Maj 2011 03:49950
6OFFLINEGuri Haxhiu's AvatarGuri Haxhiu0023 Gus 2009 08:2923 Gus 2009 09:34999
7OFFLINEsejadcenaj's Avatarsejadcenaj0023 Gus 2009 10:5731 Gus 2009 13:46974
8OFFLINElearti's Avatarlearti0023 Gus 2009 18:0306 Sht 2009 20:411024
9OFFLINEApolloniafans's AvatarApolloniafans3025 Gus 2009 04:3428 Gus 2009 05:161377
10OFFLINERino666's AvatarRino6660025 Gus 2009 05:1726 Gus 2010 02:57941
11OFFLINEvija's Avatarvija0025 Gus 2009 13:0925 Gus 2009 14:091005
12OFFLINEtigri-verdheblu's Avatartigri-verdheblu2025 Gus 2009 15:0006 Nan 2010 16:162024
13OFFLINEvisi's Avatarvisi0027 Gus 2009 19:2705 Tet 2009 13:36960
14OFFLINEmilanisti's Avatarmilanisti0028 Gus 2009 14:5830 Gus 2009 17:45930
15OFFLINEjuli's Avatarjuli0028 Gus 2009 18:0930 Gus 2009 19:41977
16OFFLINEvali's Avatarvali0028 Gus 2009 22:4128 Gus 2009 23:43960
17OFFLINEJakova_boy's AvatarJakova_boy0028 Gus 2009 23:5729 Gus 2009 00:58945
18OFFLINEmilloshi's Avatarmilloshi0030 Gus 2009 16:0330 Gus 2009 17:03874
19OFFLINEbarcelona's Avatarbarcelona0030 Gus 2009 20:2730 Gus 2009 21:39870
20OFFLINEklevis's Avatarklevis0005 Sht 2009 16:3028 Maj 2010 00:49976
21OFFLINEcanada1980's Avatarcanada19800014 Sht 2009 04:5308 Nan 2009 05:25925
22OFFLINEadigogo's Avataradigogo0022 Sht 2009 01:3722 Sht 2009 02:42921
23OFFLINEpapi's Avatarpapi0023 Sht 2009 00:1203 Tet 2009 18:34932
24OFFLINEBesmir's AvatarBesmir0023 Sht 2009 00:4701 Shk 2010 15:481046
25OFFLINEredi's Avatarredi0027 Sht 2009 13:2527 Sht 2009 14:25913
26OFFLINEPaolo's AvatarPaolo0027 Sht 2009 21:3027 Sht 2009 22:33975
27OFFLINEvllaznia1919's Avatarvllaznia19190004 Tet 2009 22:3402 Sht 2017 18:02954
28OFFLINEbranko's Avatarbranko0006 Tet 2009 20:3007 Tet 2009 09:07954
29OFFLINEKuqeBlu_Ny's AvatarKuqeBlu_Ny0012 Tet 2009 17:3112 Tet 2009 18:32951
30OFFLINEardian94's Avatarardian940014 Tet 2009 16:0215 Tet 2009 16:29991

Who Is Online

Total users online: 0 Members and 823 Guests Online
Legend:  Site Administrator Global Moderator Moderator Banned User Guest
Time to create page: 0.097 seconds