HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 02 Dhjetor 2022
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

Profile for tigri-verdheblu (tigri-verdheblu)

tigri-verdheblu's Avatar
 • OFFLINE
 • Rank: Fresh Boarder
 • Register Date: 25 Gus 2009
 • Last Visit Date: 06 Nan 2010
 • Time Zone: GMT +1:00
 • Local Time: 10:46
 • Posts: 2
 • Profile Views: 3861
 • Karma: 0
 • Location: Elbasan
 • Gender: Male
 • Birthdate: Unknown

Signature

Futbolli eshte pasione ose dnryshe eshte njelloj si sexi.Sa me pasion e me delikates bene aq me i forte eshte dhe futbolli sa me paster dhe me pasion luan aq me i bukur e spaktakolar behet
Posts

Recent Posts

No Posts
Time to create page: 0.045 seconds