HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 18 Shtator 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me

AlbaniaSoccer - Futbolli Shqiptar - Lajme & Statistika nga kombetarja, superliga dhe sporti shqiptar has 275 registered users

Userlist

# StatusAvatarUsernamePostsKarmaJoin dateLast loginHits
181OFFLINEKS-Lushnja's AvatarKS-Lushnja0024 Sht 2010 23:3203 Tet 2010 00:04545
182OFFLINExhonxhon3x's Avatarxhonxhon3x0025 Sht 2010 22:3125 Sht 2010 23:31523
183OFFLINEmbrozi.p's Avatarmbrozi.p0026 Sht 2010 11:0926 Sht 2010 12:39569
184OFFLINERomeo Xhani's AvatarRomeo Xhani0026 Sht 2010 21:0526 Sht 2010 22:07524
185OFFLINEClieleave's AvatarClieleave0028 Sht 2010 03:5828 Sht 2010 04:58523
186OFFLINEalabastra's Avataralabastra0029 Sht 2010 03:1629 Sht 2010 20:02580
187OFFLINEAttipspax's AvatarAttipspax0030 Sht 2010 08:0130 Sht 2010 09:19525
188OFFLINEjeton's Avatarjeton0001 Tet 2010 18:3301 Tet 2010 19:36511
189OFFLINEggashi's Avatarggashi0005 Tet 2010 02:4605 Tet 2010 03:49609
190OFFLINEtotto riina's Avatartotto riina0006 Tet 2010 19:4006 Tet 2010 20:43577
191OFFLINEtrojaliri's Avatartrojaliri0007 Tet 2010 18:2912 Tet 2010 21:21594
192OFFLINEhavziu's Avatarhavziu0007 Tet 2010 19:4607 Tet 2010 20:49600
193OFFLINECek CEK's AvatarCek CEK0007 Tet 2010 22:1307 Tet 2010 23:36576
194OFFLINEAndruxa666's AvatarAndruxa6660008 Tet 2010 19:1216 Jan 2011 12:39620
195OFFLINEuke's Avataruke0008 Tet 2010 19:1708 Tet 2010 20:19561
196OFFLINEsruci@live.ca's Avatarsruci@live.ca0008 Tet 2010 20:2408 Tet 2010 21:24548
197OFFLINEgong1993's Avatargong19930008 Tet 2010 20:5408 Tet 2010 21:57511
198OFFLINEbesart.ademi's Avatarbesart.ademi0009 Tet 2010 09:3809 Tet 2010 10:38535
199OFFLINETifozi111's AvatarTifozi1110009 Tet 2010 23:0010 Tet 2010 00:02526
200OFFLINEBledar1987's AvatarBledar19870010 Tet 2010 09:0710 Tet 2010 10:08533
201OFFLINEmariusi's Avatarmariusi0010 Tet 2010 22:2910 Tet 2010 23:29567
202OFFLINErigon_shipi23@hotmail.com's Avatarrigon_shipi23@hotmail.com0012 Tet 2010 16:0005 Nan 2010 17:49561
203OFFLINEBerisha's AvatarBerisha0012 Tet 2010 17:4412 Tet 2010 18:44491
204OFFLINEstranomitis's Avatarstranomitis0013 Tet 2010 21:2813 Tet 2010 22:30553
205OFFLINEpeshku's Avatarpeshku0014 Tet 2010 18:4714 Tet 2010 19:49578
206OFFLINEXantorious's AvatarXantorious0015 Tet 2010 12:1315 Tet 2010 13:13576
207OFFLINEBULI's AvatarBULI0015 Tet 2010 19:5827 Tet 2010 21:10533
208OFFLINEtironsi's Avatartironsi0020 Tet 2010 17:1620 Tet 2010 18:16590
209OFFLINEbesnik's Avatarbesnik0021 Tet 2010 17:3921 Tet 2010 18:39556
210OFFLINEbehar1217's Avatarbehar12170021 Tet 2010 19:4331 Tet 2010 14:10578

Who Is Online

Total users online: 0 Members and 426 Guests Online
Legend:  Site Administrator Global Moderator Moderator Banned User Guest
Time to create page: 0.182 seconds