HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Gusht 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me

TOPIC: Raiffeisen superliga e Kosoves 2011 2012

Re: Raiffeisen superliga e Kosoves 2011 201210 years 10 months ago#163

Java e 4-te 10-11.09.2011
Trepça'89 - Gjilani 1 : 0
KEK-u - Besa 1 : 1
Prishtina - Trepça 4 : 1
Liria - Lepenci 2 : 0
Drenica - Hysi 3 : 0
Drita - Vëllaznimi 0 : 0

Renditja
1.Prishtina 4 3 1 0 9:3 10
2.Drita 4 2 2 0 5:2 8
3.Vëllaznimi 4 2 2 0 5:2 8
4.Trepça'89 4 2 1 1 8:6 7
5.Hysi 4 2 0 2 7:4 6
6.Lepenci 4 2 0 2 3:4 6
7.Trepça 4 2 0 2 3:5 6
8.Drenica 4 1 2 1 6:5 5
9.Besa 4 1 1 2 6:7 4
10.Gjilani 4 1 0 3 2:5 3
11.Liria 4 1 0 3 2:6 3
12.KEK-u 4 0 1 3 1:8 1
The administrator has disabled public write access.

Re: Raiffeisen superliga e Kosoves 2011 201210 years 10 months ago#164

Java e 5-te 17-18.09.2011
Vëllaznimi - Trepça'89 1 : 1
Hysi - Drita 1 : 2
Lepenci - Drenica 0 : 0
Trepça - Liria 2 : 0
Besa - Prishtina 1 : 2
Gjilani - KEK-u 2 : 4

Renditja
1.Prishtina 5 4 1 0 11:4 13
2.Drita 5 3 2 0 7:3 11
3.Vëllaznimi 5 2 3 0 6:3 9
4.Trepça 5 3 0 2 5:5 9
5.Trepça'89 5 2 2 1 9:7 8
6.Lepenci 5 2 1 2 3:4 7
7.Hysi 5 2 0 3 8:6 6
8.Drenica 5 1 3 1 6:5 6
9.Besa 5 1 1 3 7:9 4
10.KEK-u 5 1 1 3 5:10 4
11.Gjilani 5 1 0 4 4:9 3
12.Liria 5 1 0 4 2:8 3

Ne javen e 6-te takohen:
Trepça'89 - KEK-u
Prishtina - Gjilani
Liria - Besa
Drenica - Trepça
Drita - Lepenci
Vëllaznimi – Hysi
The administrator has disabled public write access.

Re: Raiffeisen superliga e Kosoves 2011 201210 years 10 months ago#165

The administrator has disabled public write access.

Re: Raiffeisen superliga e Kosoves 2011 201210 years 10 months ago#166

Raiffeisen SUPERLIGA, Java e 6-të:
e shtunë, më 24.09.2011 nga ora 16:00
Prishtina-Gjilani, Kreshnik VULA, Besnik Sejdiu, Nazim Ibrahimi. Kjo ndeshje do te transmetohet drejtperdrejt ne RTK
Liria-Besa, Ergin JANOVALIU,Muharrem Aliu,Nazmi Rraci
Drenica-Trepça, Përparim HASANI, Sanie Krasniqi, Fatlum Berisha

e diel, më 25.09.2011 nga ora 16:00
Drita-Lepenci, Mentor BALIU, FatmirAbrashi, Faton Brahushi
Vëllaznimi-Hysi, Albert KASTRATI, Safet Berisha, Kujtim Bajrami
Trepça ‘89-KEK-u, Sokol DOMI, Ali Peshteri, Lumturie Muhadri.
The administrator has disabled public write access.

Re: Raiffeisen superliga e Kosoves 2011 201210 years 10 months ago#167

Java e 6-te 24.09.2011
E Shtune
Liria-Besa1:0
Drenica-Trepça0:0
Prishtina-Gjilani1:1 ne minuten e 45 te pjeses se pare prishtines nuk i ipet nje penallti e pastert dhe keshtu Prishtina demtohet ne kete ndeshje.
Last Edit: 10 years 10 months ago by SPORTIKOMBETAR.
The administrator has disabled public write access.

Re: Raiffeisen superliga e Kosoves 2011 201210 years 10 months ago#168

Java 6 24-25.09.2011
Trepça'89 - KEK-u 2 : 1
Prishtina - Gjilani 1 : 1
Liria - Besa 1 : 0
Drenica - Trepça 0 : 0
Drita - Lepenci 0 : 0
Vëllaznimi - Hysi 1 : 1

Renditja
1.Prishtina 6 4 2 0 12:5 14
2.Drita 6 3 3 0 7:3 12
3.Trepça'89 6 3 2 1 11:8 11
4.Vëllaznimi 6 2 4 0 7:4 10
5.Trepça 6 3 1 2 5:5 10
6.Lepenci 6 2 2 2 3:4 8
7.Hysi 6 2 1 3 9:7 7
8.Drenica 6 1 4 1 6:5 7
9.Liria 6 2 0 4 3:8 6
10.Besa 6 1 1 4 7:10 4
11.Gjilani 6 1 1 4 5:10 4
12.KEK-u 6 1 1 4 6:12 4
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.043 seconds