HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 04 Dhjetor 2022
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova
Welcome, Guest
Username:Password:Remember me
 • Page:
 • 1

TOPIC: Shqiperi - Danimarke

Shqiperi - Danimarke13 years 2 months ago#8

 • Vllaznia
 • Vllaznia's Avatar
 • OFFLINE
 • Fresh Boarder
 • Posts: 3
 • Karma: 0
Te merkuren date 9 Shtator luhet ndeshja Shqiperi - Danimarke e vlefshme per elimintatorit te Boterorit 2010.

Ndeshja luhet ne oren 20:30 ne stadiumin kombetar Qemal Stafa.
Ndeshja asht shume e forte kunder kryesuses te grupit, por jo e pamujtun.

Forca Shqiperia.
Forca Vllaznia
The administrator has disabled public write access.

Re:Shqiperi - Danimarke13 years 2 months ago#10

Dua te them qe i kam pare me shume kujdes kater ndehsjt e fundit te qe shqiperia ka zhvilluar
i kam pare te regjistruara dhe arrita ne nje perfundim
Lojtaret kur jane me kombetaren japin me shume nga se kane mundesi
gjithashtu jemi i vetmi ekip i vogel qe i rrezistojme me mire ne mbrojtje ketyre skuadra te ashtequajtura te medha dmth qe luajme forte.
Nese luhet loje e paster shqiperia nuk del pa =
Suksese kuqezinjve
Futbolli eshte pasione ose dnryshe eshte njelloj si sexi.Sa me pasion e me delikates bene aq me i forte eshte dhe futbolli sa me paster dhe me pasion luan aq me i bukur e spaktakolar behet
The administrator has disabled public write access.
 • Page:
 • 1
Time to create page: 0.051 seconds