HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 14 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2019-20
Club information KF Vllaznia
CLUB EMBLEM - KF Vllaznia
Address:
KF Vllaznia,
Stadiumi Loro Boriçi, Lagja Kongresi Permetit, Rruga Musa Luli, Shkodër Albania.,
Shkoder,
Shkoder,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Phone:+355 222 42305Fax:+355 222 47513Email: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa Website club:http://www.vllaznia.alPresident:Valter FUSHAJGeneral Manager:Ramazan RRAGAMIFounded:1919Playground 1:Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
 
Google maps
Directions from:
 
Teams of this club
Vllaznia (VLL) Vllaznia B (VLL)