HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 05 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2019-20
Team statistics - Skenderbeu
General
Matches played: 6
Win: 3
Draw: 1
Lost: 2
Highest home win:
Skenderbeu - Besa

1-0
Highest home lost:
Skenderbeu - KS Devolli

0-2
Highest away win:
KS Devolli - Skenderbeu

1-4
Highest away lost:
Bylis - Skenderbeu

1-0
Goals
Goals for: 8
Goals for per match: 1.33
Goals against: 5
Goals against per match: 0.83
No goals against: 2
Home games statistics
Home games percentage: 0.3
Matches total: 3
Matches played: 3
Total goals (for and against): 5
Goals per match: 1.67
Goals for2
Goals for per match: 0.67
Goals against3
Goals against per match: 1
Away games statistics
Away games percentage: 0.3
Matches total: 3
Matches played: 3
Total goals (for and against): 8
Goals per match: 2.67
Goals for6
Goals for per match: 2
Goals against2
Goals against per match: 0.67
Goals per matchday