HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 28 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2019-20
Team statistics - Teuta
General
Matches played: 8
Win: 6
Draw: 2
Lost: 0
Highest home win:
Teuta - Terbuni

6-2
Highest home lost:

Highest away win:
Erzeni - Teuta

1-3
Highest away lost:

Goals
Goals for: 19
Goals for per match: 2.38
Goals against: 7
Goals against per match: 0.88
No goals against: 3
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 5
Matches played: 4
Total goals (for and against): 16
Goals per match: 4
Goals for12
Goals for per match: 3
Goals against4
Goals against per match: 1
Away games statistics
Away games percentage: 0.4
Matches total: 4
Matches played: 4
Total goals (for and against): 10
Goals per match: 2.5
Goals for7
Goals for per match: 1.75
Goals against3
Goals against per match: 0.75
Goals per matchday