HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-19 Internationals
 Kronika e ndeshjes: Kualifikimi Europian 2010 - E mërkurë, 13. Tetor 2010 - 16:30 h

Shqiperia U-19Qipro U-19
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 13 Tetor 2010
Match Time :16:30 h
 
Playground :Stadium Bielmont
Match referee(s):Vjadislavs KOHANS, Andrejs SIPALIO, Jonathan LARDOT, Christophe BERBIERS
 
Spektatore: 130
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Karton i verdhe
  • 82' : Emiljano MUSTA ( 1 )
  • 90' : Eni IMAMI ( 1 )
  • 27' : Kostakis ARTYMATAS ( 1 )
  • 84' : Dimitris MOULAZIMIS ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
    • 86' : Kostakis ARTYMATAS ( 1 )