HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Janar 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Ndeshje miqesore
 Ekipi - Itali [ITA]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
1Mattia PERINMattia PERIN  - (-)1-1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
2Lorenzo DE SILVESTRILorenzo DE SILVESTRI  - (-)11----------
3Emiliano MORETTIEmiliano MORETTI  - (-)11----------
4Domenico CRISCITODomenico CRISCITO  - (-)------------
5Daniele RUGANIDaniele RUGANI  - (-)------------
6Luca ROSSETTINILuca ROSSETTINI  - (-)------------
12Salvatore SIRIGUSalvatore SIRIGU  - (-)11-1--------
15Francesco ACERBIFrancesco ACERBI  - (-)1-1---------
19Leonardo BONUCCILeonardo BONUCCI  Italy, Italian Republic- (-)11-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
7Andrea BERTOLACCIAndrea BERTOLACCI  - (-)11-1--------
8Giacomo BUONAVENTTURAGiacomo BUONAVENTTURA  Italy, Italian Republic- (-)1-1---------
11Alessio CERCIAlessio CERCI  - (-)11-1--------
13Luca ANTONELLILuca ANTONELLI  - (-)11----------
14Alberto AQUILANIAlberto AQUILANI  - (-)11----------
16Andrea POLIAndrea POLI  - (-)------------
18Marco PAROLOMarco PAROLO  - (-)11----------
23Stefano STURAROStefano STURARO  Italy, Italian Republic- (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
9Stefano OKAKAStefano OKAKA  - (-)1-1-1-------
10Sebastian GIOVINCOSebastian GIOVINCO  - (-)11-1--------
20Manuel GABBIADINIManuel GABBIADINI  - (-)1-1---------
21Alessandro MATRIAlessandro MATRI  - (-)1-1---------
22Mattia DESTROMattia DESTRO  - (-)11-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-------
 Stafi i Itali [Itali]

 Funksioni
Antonio CONTEAntonio CONTE  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer