HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kualifikimi Boterori Rusi 2018
 Ekipi - Spanje [SPA]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 David De GEADavid De GEA  - (-)11--------
 Sergio RICOSergio RICO  - (-)----------
 Pepe REINAPepe REINA  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Dani CARVAJALDani CARVAJAL  - (-)------------
 Gerard PiqueGerard Pique  Spain, Kingdom of02. Shkurt 1987 (37)11----------
 Fernandez NACHOFernandez NACHO  - (-)------------
 Sergi ROBERTOSergi ROBERTO  - (-)------------
 Sergio RAMOSSergio RAMOS  - (-)11-1------1-
 Inigo MARTINEZInigo MARTINEZ  - (-)1-1---------
 Nacho MONREALNacho MONREAL  - (-)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 ------1-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Sergio BUSQUETSSergio BUSQUETS  - (-)11----------
 Andres INIESTAAndres INIESTA  - (-)11-1--------
 Jorge KOKEJorge KOKE  - (-)11----------
 Thiago ALCANTARAThiago ALCANTARA  - (-)11----1-----
 Victor VITOLOVictor VITOLO  - (-)11-1--------
 Ander HERRERAAnder HERRERA  - (-)------------
 David SILVADavid SILVA  - (-)11----------
 Francisco ISCOFrancisco ISCO  - (-)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1---1-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Alvaro MorataAlvaro Morata  Spain, Kingdom of23. Tetor 1992 (31)------------
 Jose CALLEJONJose CALLEJON  - (-)------------
 Lucas VASQUEZLucas VASQUEZ  - (-)------------
 Diego COSTADiego COSTA  - (-)11--1-------
 Manuel NolitoManuel Nolito  Spain, Kingdom of15. Tetor 1986 (37)1-1-1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-1---1-
 Stafi i Spanje [Spanje]

 Funksioni
Julen LOPETEGUIJulen LOPETEGUI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer