HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kualifikimi Boterori Rusi 2018
 Ekipi - Lihtenshtein [LIH]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Peter JEHLEPeter JEHLE  - (-)22--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Max GOPPELMax GOPPEL  - (-)22----------
 Daniel KAUFMANNDaniel KAUFMANN  - (-)22----------
 Martin RECHSTEINERMartin RECHSTEINER  - (-)1-1---------
 Yves OEHRIYves OEHRI  - (-)11----1-----
 Michele POLVERINOMichele POLVERINO  - (-)11-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Marcel BUCHELMarcel BUCHEL  - (-)22----------
 Sandro WIESERSandro WIESER  - (-)22----------
 Nicolas HASLERNicolas HASLER  - (-)22----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Simon KUHNESimon KUHNE  - (-)1-1---------
 Franz BURGMEIERFranz BURGMEIER  - (-)22----1-----
 Robin GUBSERRobin GUBSER  - (-)11-1--------
 Dennis SALANOVICDennis SALANOVIC  - (-)22-1--------
 Yanik FRICKYanik FRICK  - (-)211---1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --3-----
 Stafi i Lihtenshtein [Lihtenshtein]

 Funksioni
Rene PAURITSCHRene PAURITSCH  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer