HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 18 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kualifikimi Boterori Rusi 2018
Club information Spanje
CLUB EMBLEM - Spanje
Address:
Spanje,
Real Federacion Espanola de Futbol (RFEF)Ramon y Cajal, s/nApartado postal 38528230 Las Rozas,
,
,
Spain, Kingdom of Spain, Kingdom of 
Phone:0034 - 914 - 959800Fax:0034 - 914 - 959801Email: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa Website club:http://www.rfef.es/Founded:01.01.1913
 
Google maps
Directions from:
 
Teams of this club
Spanje (SPA)