HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 12 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kualifikimi Boterori Rusi 2018
Club information Maqedonia
CLUB EMBLEM - Maqedonia
Address:
Maqedonia,
Football Federation of the Former Yugoslav Republic of Macedonia8-ma Udarna Brigada 31-a P.O. Box ,
,
,
Macedonia, the former Yugoslav Macedonia, the former Yugoslav 
Phone:+389 3 222 603Fax:+389 3 165 448Email: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa Website club:http://www.ffm.com.mkFounded:1948
 
Google maps
Directions from:
 
Teams of this club
Maqedoni (MKD) Maqedonia U-21 (MAQ)