HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

 Ekipi - Islanda [ISL]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
1Gunnleifur GUNNLEIFSONGunnleifur GUNNLEIFSON  - (-)----------
12Hannes HALLDORSSONHannes HALLDORSSON  - (-)22--------
22Haraldur BJORNOSSONHaraldur BJORNOSSON  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Hallgrimur JONASSONHallgrimur JONASSON  - (-)1-1---------
2Birkir SAEVERSSONBirkir SAEVERSSON  - (-)2111--------
5Eggert JONSSONEggert JONSSON  - (-)1-1---------
6Grétar STEINSSONGrétar STEINSSON  - (-)11----1-----
13Bjarni EIRIKSSONBjarni EIRIKSSON  - (-)------------
16Ragnar SIGURDSSONRagnar SIGURDSSON  - (-)22----1-----
29Arnór ADALSTEINSSONArnór ADALSTEINSSON  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --2-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
3Hólmar EYJOLFSSONHólmar EYJOLFSSON  - (-)------------
8Birkir BJARNASONBirkir BJARNASON  - (-)22-12-------
10Gylfi SIGURDSSONGylfi SIGURDSSON  - (-)22--3-1-----
11Rúrik GISLASONRúrik GISLASON  - (-)11-1--------
14Kári ÁRNASONKári ÁRNASON  - (-)22----1-----
17Aron GUNNARSSONAron GUNNARSSON  - (-)22----1-----
21Emil HALLFREDSSONEmil HALLFREDSSON  - (-)11----------
23Ari SKULASONAri SKULASON  - (-)321---------
31Helgi DANIELSSONHelgi DANIELSSON  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5-5-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Eidur GUDJOHNSENEidur GUDJOHNSEN  - (-)11-1--------
0Kolbeinn SIGTHORSSONKolbeinn SIGTHORSSON  - (-)11--2-------
7Jóhann GUDMUNDSSONJóhann GUDMUNDSSON  - (-)211-3-------
18Gudjon BALDVINSSONGudjon BALDVINSSON  - (-)------------
19Alfred FINNBOGASONAlfred FINNBOGASON  - (-)11-1--1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 10-6-----
 Stafi i Islanda [Islanda]

 Funksioni
Lars LAGERBACKLars LAGERBACK  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer