HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Club information Shqiperi
CLUB EMBLEM - Shqiperi
Address:
Shqiperi,
Rruga Labinoti - Pallati perballe Shkolles se Gjuheve te Huaj,
,
Tirana,
Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise 
Phone:+355-4234-6738/6605Fax:+355-4234/6609Email: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa Website club:http://www.fshf.orgPresident:Armand DukaFounded:1932Playground 1:Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - TiranaPlayground 2:Stadiumi "Ruzhdi Bizhuta" - Elbasan
 
Google maps
Directions from:
 
Teams of this club
Shqiperi (ALB)ShqiperiaShqiperia U-17 (AlbU17)Paraterinjte U-17Shqiperia U-19 (AlbU19)Te rinjte U-19Shqiperia U-21 (AlbU21)Shpresat U-21