HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 05 Gusht 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2018-19
Team statistics - Beselidhja
General
Matches played: 18
Win: 9
Draw: 3
Lost: 6
Highest home win:
Beselidhja - Korabi

3-0
Highest home lost:
Beselidhja - Vllaznia

0-1
Highest away win:
Vora - Beselidhja

1-3
Highest away lost:
Dinamo - Beselidhja

2-0
Goals
Goals for: 22
Goals for per match: 1.22
Goals against: 16
Goals against per match: 0.89
No goals against: 5
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 9
Matches played: 9
Total goals (for and against): 19
Goals per match: 2.11
Goals for13
Goals for per match: 1.44
Goals against6
Goals against per match: 0.67
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 9
Matches played: 9
Total goals (for and against): 19
Goals per match: 2.11
Goals for9
Goals for per match: 1
Goals against10
Goals against per match: 1.11
Goals per matchday