HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 12 Qershor 2021
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Euro 2016 - France 2016
 Kronika e ndeshjes: Ndeshjet 2 - E premte, 17. Qershor 2016 - 18:00 h

CekiKroacia
22

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 17 Qershor 2016
Match Time :18:00 h
Match number :20
 
  Eventet
Penallti
 • 89' : Tomas Necid ( 1 )
  Gol
  • 76' : Milan Skoda ( 1 )
  • 37' : Ivan Perisic ( 1 )
  • 59' : Ivan Rakitic ( 1 )