HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 31 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
Team statistics - Terbuni
General
Matches played: 30
Win: 14
Draw: 7
Lost: 9
Highest home win:
Terbuni - Ada

4-1
Highest home lost:
Terbuni - Mamurras

2-3
Highest away win:
Mamurras - Terbuni

1-5
Highest away lost:
Luftetari - Terbuni

2-0
Goals
Goals for: 47
Goals for per match: 1.57
Goals against: 31
Goals against per match: 1.03
No goals against: 11
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 42
Goals per match: 2.8
Goals for31
Goals for per match: 2.07
Goals against11
Goals against per match: 0.73
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 36
Goals per match: 2.4
Goals for16
Goals for per match: 1.07
Goals against20
Goals against per match: 1.33
Goals per matchday