HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 05 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
Team statistics - Skenderbeu
General
Matches played: 33
Win: 18
Draw: 7
Lost: 8
Highest home win:
Skenderbeu - Partizani

3-0
Highest home lost:
Skenderbeu - Kukësi

1-3
Highest away win:
Vllaznia - Skenderbeu

1-3
Highest away lost:
Flamurtari - Skenderbeu

1-0
Goals
Goals for: 52
Goals for per match: 1.58
Goals against: 32
Goals against per match: 0.97
No goals against: 11
Home games statistics
Home games percentage: 0.52
Matches total: 17
Matches played: 17
Total goals (for and against): 48
Goals per match: 2.82
Goals for32
Goals for per match: 1.88
Goals against16
Goals against per match: 0.94
Away games statistics
Away games percentage: 0.48
Matches total: 16
Matches played: 16
Total goals (for and against): 36
Goals per match: 2.25
Goals for20
Goals for per match: 1.25
Goals against16
Goals against per match: 1
Goals per matchday