HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
Team statistics - TREPCA 89
General
Matches played: 28
Win: 13
Draw: 3
Lost: 12
Highest home win:
TREPCA 89 - HYSI

5-1
Highest home lost:
TREPCA 89 - HAJVALIA

0-4
Highest away win:
FERONIKELI - TREPCA 89

0-4
Highest away lost:
FERIZAJ - TREPCA 89

2-0
Goals
Goals for: 33
Goals for per match: 1.18
Goals against: 27
Goals against per match: 0.96
No goals against: 10
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 14
Matches played: 14
Total goals (for and against): 33
Goals per match: 2.36
Goals for22
Goals for per match: 1.57
Goals against11
Goals against per match: 0.79
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 14
Matches played: 14
Total goals (for and against): 27
Goals per match: 1.93
Goals for11
Goals for per match: 0.79
Goals against16
Goals against per match: 1.14
Goals per matchday