HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 14 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
Team statistics - Luftetari
General
Matches played: 26
Win: 5
Draw: 4
Lost: 17
Highest home win:
Luftetari - Teuta

4-1
Highest home lost:
Luftetari - Laci

0-3
Highest away win:
Apolonia - Luftetari

0-3
Highest away lost:
Laci - Luftetari

3-0
Goals
Goals for: 24
Goals for per match: 0.92
Goals against: 44
Goals against per match: 1.69
No goals against: 3
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 13
Matches played: 13
Total goals (for and against): 40
Goals per match: 3.08
Goals for18
Goals for per match: 1.38
Goals against22
Goals against per match: 1.69
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 13
Matches played: 13
Total goals (for and against): 28
Goals per match: 2.15
Goals for6
Goals for per match: 0.46
Goals against22
Goals against per match: 1.69
Goals per matchday