HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 05 Gusht 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
Team statistics - Beselidhja
General
Matches played: 29
Win: 15
Draw: 6
Lost: 8
Highest home win:
Beselidhja - Gramozi

6-0
Highest home lost:
Beselidhja - Kukësi

3-4
Highest away win:
Gramshi - Beselidhja

0-1
Highest away lost:
Kukësi - Beselidhja

2-0
Goals
Goals for: 34
Goals for per match: 1.17
Goals against: 16
Goals against per match: 0.55
No goals against: 18
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 14
Total goals (for and against): 34
Goals per match: 2.43
Goals for29
Goals for per match: 2.07
Goals against5
Goals against per match: 0.36
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 16
Goals per match: 1.07
Goals for5
Goals for per match: 0.33
Goals against11
Goals against per match: 0.73
Goals per matchday