HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Shtator 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
Team statistics - Kukësi
General
Matches played: 29
Win: 21
Draw: 4
Lost: 5
Highest home win:
Kukësi - Vlora

6-1
Highest home lost:

Highest away win:
Gramozi - Kukësi

0-4
Highest away lost:
Butrinti - Kukësi

2-0
Goals
Goals for: 60
Goals for per match: 2.07
Goals against: 24
Goals against per match: 0.83
No goals against: 11
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 14
Total goals (for and against): 46
Goals per match: 3.29
Goals for38
Goals for per match: 2.71
Goals against8
Goals against per match: 0.57
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 38
Goals per match: 2.53
Goals for22
Goals for per match: 1.47
Goals against16
Goals against per match: 1.07
Goals per matchday