HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 04 Dhjetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
Team statistics - Bylis
General
Matches played: 26
Win: 9
Draw: 8
Lost: 9
Highest home win:
Bylis - Shkumbini

5-2
Highest home lost:
Bylis - Flamurtari

1-3
Highest away win:

Highest away lost:
Kastrioti - Bylis

4-2
Goals
Goals for: 40
Goals for per match: 1.54
Goals against: 37
Goals against per match: 1.42
No goals against: 6
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 13
Matches played: 13
Total goals (for and against): 34
Goals per match: 2.62
Goals for23
Goals for per match: 1.77
Goals against11
Goals against per match: 0.85
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 13
Matches played: 13
Total goals (for and against): 43
Goals per match: 3.31
Goals for17
Goals for per match: 1.31
Goals against26
Goals against per match: 2
Goals per matchday