HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 09 Dhjetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Team statistics - Beselidhja
General
Matches played: 30
Win: 9
Draw: 8
Lost: 13
Highest home win:
Beselidhja - Bilisht Sport

3-0
Highest home lost:
Beselidhja - Lushnja

1-3
Highest away win:
Bilisht Sport - Beselidhja

1-2
Highest away lost:
Ada - Beselidhja

3-0
Goals
Goals for: 32
Goals for per match: 1.07
Goals against: 40
Goals against per match: 1.33
No goals against: 7
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 40
Goals per match: 2.67
Goals for23
Goals for per match: 1.53
Goals against17
Goals against per match: 1.13
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 32
Goals per match: 2.13
Goals for9
Goals for per match: 0.6
Goals against23
Goals against per match: 1.53
Goals per matchday