HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 05 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
Team statistics - Skenderbeu
General
Matches played: 33
Win: 23
Draw: 4
Lost: 6
Highest home win:
Skenderbeu - Kastrioti

5-1
Highest home lost:

Highest away win:
Kastrioti - Skenderbeu

0-2
Highest away lost:
Flamurtari - Skenderbeu

4-0
Goals
Goals for: 52
Goals for per match: 1.58
Goals against: 23
Goals against per match: 0.7
No goals against: 18
Home games statistics
Home games percentage: 0.52
Matches total: 17
Matches played: 17
Total goals (for and against): 43
Goals per match: 2.53
Goals for37
Goals for per match: 2.18
Goals against6
Goals against per match: 0.35
Away games statistics
Away games percentage: 0.48
Matches total: 16
Matches played: 16
Total goals (for and against): 32
Goals per match: 2
Goals for15
Goals for per match: 0.94
Goals against17
Goals against per match: 1.06
Goals per matchday