HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 02 Prill 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2010-11
Team statistics - Kamza
General
Matches played: 4
Win: 1
Draw: 1
Lost: 2
Highest home win:

Highest home lost:
Kamza - Dinamo

2-3
Highest away win:
Partizani - Kamza

0-1
Highest away lost:
Dinamo - Kamza

2-0
Goals
Goals for: 3
Goals for per match: 0.75
Goals against: 5
Goals against per match: 1.25
No goals against: 2
Home games statistics
Home games percentage: 0.29
Matches total: 2
Matches played: 2
Total goals (for and against): 5
Goals per match: 2.5
Goals for2
Goals for per match: 1
Goals against3
Goals against per match: 1.5
Away games statistics
Away games percentage: 0.29
Matches total: 2
Matches played: 2
Total goals (for and against): 3
Goals per match: 1.5
Goals for1
Goals for per match: 0.5
Goals against2
Goals against per match: 1
Goals per matchday