HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 30 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
Team statistics - Partizani
General
Matches played: 14
Win: 10
Draw: 1
Lost: 3
Highest home win:
Partizani - Teuta

3-0
Highest home lost:
Partizani - Skenderbeu

0-2
Highest away win:
Kukësi - Partizani

0-1
Highest away lost:
Skenderbeu - Partizani

1-0
Goals
Goals for: 15
Goals for per match: 1.07
Goals against: 6
Goals against per match: 0.43
No goals against: 9
Home games statistics
Home games percentage: 0.22
Matches total: 8
Matches played: 7
Total goals (for and against): 13
Goals per match: 1.86
Goals for10
Goals for per match: 1.43
Goals against3
Goals against per match: 0.43
Away games statistics
Away games percentage: 0.22
Matches total: 8
Matches played: 7
Total goals (for and against): 8
Goals per match: 1.14
Goals for5
Goals for per match: 0.71
Goals against3
Goals against per match: 0.43
Goals per matchday