HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 28 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
Team statistics - Teuta
General
Matches played: 36
Win: 10
Draw: 10
Lost: 16
Highest home win:
Teuta - Laci

3-0
Highest home lost:
Teuta - Partizani

0-2
Highest away win:
Korabi - Teuta

0-4
Highest away lost:
Partizani - Teuta

5-1
Goals
Goals for: 27
Goals for per match: 0.75
Goals against: 33
Goals against per match: 0.92
No goals against: 18
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 27
Goals per match: 1.5
Goals for14
Goals for per match: 0.78
Goals against13
Goals against per match: 0.72
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 33
Goals per match: 1.83
Goals for13
Goals for per match: 0.72
Goals against20
Goals against per match: 1.11
Goals per matchday