HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 19 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
Team statistics - Luftetari
General
Matches played: 30
Win: 10
Draw: 7
Lost: 13
Highest home win:
Luftetari - Partizani

3-0
Highest home lost:
Luftetari - Tomori

0-2
Highest away win:
Partizani - Luftetari

1-2
Highest away lost:
Pogradeci - Luftetari

4-0
Goals
Goals for: 23
Goals for per match: 0.77
Goals against: 34
Goals against per match: 1.13
No goals against: 10
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 23
Goals per match: 1.53
Goals for17
Goals for per match: 1.13
Goals against6
Goals against per match: 0.4
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 15
Matches played: 15
Total goals (for and against): 34
Goals per match: 2.27
Goals for6
Goals for per match: 0.4
Goals against28
Goals against per match: 1.87
Goals per matchday