HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 04 Dhjetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
Team statistics - Bylis
General
Matches played: 36
Win: 8
Draw: 8
Lost: 20
Highest home win:
Bylis - Terbuni

4-0
Highest home lost:
Bylis - Terbuni

0-2
Highest away win:
Partizani - Bylis

1-2
Highest away lost:
Skenderbeu - Bylis

4-0
Goals
Goals for: 27
Goals for per match: 0.75
Goals against: 52
Goals against per match: 1.44
No goals against: 10
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 38
Goals per match: 2.11
Goals for17
Goals for per match: 0.94
Goals against21
Goals against per match: 1.17
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 41
Goals per match: 2.28
Goals for10
Goals for per match: 0.56
Goals against31
Goals against per match: 1.72
Goals per matchday