HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 05 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
Team statistics - Skenderbeu
General
Matches played: 36
Win: 25
Draw: 4
Lost: 7
Highest home win:
Skenderbeu - Laci

6-1
Highest home lost:
Skenderbeu - Terbuni

2-3
Highest away win:
Laci - Skenderbeu

0-3
Highest away lost:
Flamurtari - Skenderbeu

3-1
Goals
Goals for: 72
Goals for per match: 2
Goals against: 27
Goals against per match: 0.75
No goals against: 16
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 58
Goals per match: 3.22
Goals for46
Goals for per match: 2.56
Goals against12
Goals against per match: 0.67
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 41
Goals per match: 2.28
Goals for26
Goals for per match: 1.44
Goals against15
Goals against per match: 0.83
Goals per matchday