HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Tetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
Team statistics - Beselidhja
General
Matches played: 24
Win: 18
Draw: 2
Lost: 4
Highest home win:
Beselidhja - Kamza

6-0
Highest home lost:
Beselidhja - Mamurras

0-1
Highest away win:
Veleciku - Beselidhja

1-4
Highest away lost:
Terbuni - Beselidhja

2-0
Goals
Goals for: 52
Goals for per match: 2.17
Goals against: 11
Goals against per match: 0.46
No goals against: 16
Home games statistics
Home games percentage: 0.52
Matches total: 14
Matches played: 14
Total goals (for and against): 42
Goals per match: 3
Goals for39
Goals for per match: 2.79
Goals against3
Goals against per match: 0.21
Away games statistics
Away games percentage: 0.37
Matches total: 10
Matches played: 10
Total goals (for and against): 21
Goals per match: 2.1
Goals for13
Goals for per match: 1.3
Goals against8
Goals against per match: 0.8
Goals per matchday