HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 30 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
Team statistics - Partizani
General
Matches played: 36
Win: 22
Draw: 7
Lost: 7
Highest home win:
Partizani - Elbasani

4-1
Highest home lost:
Partizani - Vllaznia

0-1
Highest away win:
Elbasani - Partizani

1-4
Highest away lost:
Skenderbeu - Partizani

5-2
Goals
Goals for: 43
Goals for per match: 1.19
Goals against: 25
Goals against per match: 0.69
No goals against: 20
Home games statistics
Home games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 32
Goals per match: 1.78
Goals for25
Goals for per match: 1.39
Goals against7
Goals against per match: 0.39
Away games statistics
Away games percentage: 0.5
Matches total: 18
Matches played: 18
Total goals (for and against): 36
Goals per match: 2
Goals for18
Goals for per match: 1
Goals against18
Goals against per match: 1
Goals per matchday