HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 02 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

EURO 2012 - Ukraine & Poland
 Ekipi - Franca [FRA]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
1Hugo LLORISHugo LLORIS  France, French Republic26. Dhjetor 1986 (36)22--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
2Mathieu DEBUCHYMathieu DEBUCHY  - (-)11----1-----
3Patrice EVRAPatrice EVRA  France, French Republic15. Maj 1981 (42)22----------
4Adil RAMIAdil RAMI  - (-)11----1-----
5Younès KABOULYounès KABOUL  - (-)22----------
18Alou DIARRAAlou DIARRA  - (-)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --2-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
6Yohan CABAYEYohan CABAYE  France, French Republic14. Janar 1986 (37)11--------1-
7Franck RIBERYFranck RIBERY  - (-)11----------
9Bafétimbi GOMISBafétimbi GOMIS  - (-)11----------
11Samir NASRISamir NASRI  - (-)22----------
12Marvin MARTINMarvin MARTIN  - (-)2-2---------
15Florent MALOUDAFlorent MALOUDA  - (-)22--1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-2---1-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
7Djibril CISSEDjibril CISSE  - (-)1-1---------
10Karim BENZEMAKarim BENZEMA  France, French Republic- (-)11--1-------
13Anthony REVEILLEREAnthony REVEILLERE  - (-)11--1-------
17Yann M'VILAYann M'VILA  - (-)22--1-------
21Loic REMYLoic REMY  - (-)211-1-1-----
22Eric ABIDALEric ABIDAL  - (-)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5-3---1-
 Stafi i Franca [Franca]

 Funksioni
Laurent BLANCLaurent BLANC  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer