HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

 Ekipi - Danimarke [DAN]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Thomas SORENSENThomas SORENSEN  Denmark, Kingdom of- (-)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Anders ChristensenAnders Christensen  Denmark, Kingdom of- (-)11----------
0Lars JacobsenLars Jacobsen  Denmark, Kingdom of- (-)11----------
0Simon KjaerSimon Kjaer  Denmark, Kingdom of- (-)11----------
0William KvistWilliam Kvist  Denmark, Kingdom of- (-)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Martin JorgensenMartin Jorgensen  Denmark, Kingdom of- (-)11-1--------
0Hjalte NorregaardHjalte Norregaard  Denmark, Kingdom of- (-)1-1---------
0Christian POULSENChristian POULSEN  Denmark, Kingdom of- (-)11----------
0Jacob POULSENJacob POULSEN  Denmark, Kingdom of- (-)11-1--------
0Dennis ROMMEDAHLDennis ROMMEDAHL  Denmark, Kingdom of- (-)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Nicklas BendtnerNicklas Bendtner  Denmark, Kingdom of- (-)11--1-------
0Jesper GronkjaerJesper Gronkjaer  Denmark, Kingdom of- (-)1-1---------
0Soren LARSENSoren LARSEN  Denmark, Kingdom of- (-)1-1---------
0Jon Dahl TOMASSONJon Dahl TOMASSON  Denmark, Kingdom of- (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-------