HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Salvador SULCE

Personal data

Picture of Salvador SULCE
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Salvador SULCE
Birthday (Age):30. Korrik 1992 (31)
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29PartizanivsBilisht Sport010--------
Wednesday September 02BylisvsPartizani010--------
Saturday September 26PartizanivsBeselidhja010--------
Saturday October 03LuftetarivsPartizani010--------
Saturday October 17PartizanivsKamza1001-------
Monday October 26PogradecivsPartizani101--------
Saturday October 31PartizanivsTurbina100--------
Saturday November 07ElbasanivsPartizani100--------
Saturday November 21PartizanivsLushnja100--1-----
Saturday November 28MemaliajvsPartizani101--------
Saturday December 05PartizanivsGramshi100--------
Saturday December 12BurrelivsPartizani100--------
Saturday December 19SkraparivsPartizani100--------
Saturday February 06PartizanivsBylis010--------
Saturday February 27BeselidhjavsPartizani010--------
Games total9621-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2012-13Partizani------------
Kategoria 1 2009-10Partizani743-1-1-----
Career Total743-1-1-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2012-132012-13PartizaniSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10PartizaniSulmues