HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 12 Qershor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Emanuele MORINI

Personal data

Picture of Emanuele MORINI
Name: Emanuele MORINI
Jersey Number: 34
Player Position: Sulmues

Games history


Games Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Friday, 21/08/2015 Partizani vs Laci 1 0 0 - - - - - - - -
Friday, 28/08/2015 Partizani vs Flamurtari 0 1 0 - - - - - - - -
Sunday, 13/09/2015 Vllaznia vs Partizani 0 1 0 1 - - - - - - -
Saturday, 26/09/2015 Terbuni vs Partizani 0 1 0 - - - - - - - -
Saturday, 17/10/2015 Bylis vs Partizani 1 0 0 - - - - - - - -
Wednesday, 18/11/2015 Flamurtari vs Partizani 0 1 0 - - - - - - - -
Monday, 23/11/2015 Partizani vs Vllaznia 1 0 0 - - - - - - - -
Games total 3 4 0 1 - - - - - - -


Personal statistics


Competition Team Played Startroster in out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16 Partizani 3 2 1 - 1 - - - - - - -
Career Total 3 2 1 - 1 - - - - - - -

Playing career


Competition Season Team Function / Position
Kategoria Superiore 2015-16 2015-16 Partizani Sulmues