HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 01 Gusht 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
E shtunë, 12 Maj 2012 15:30 h
 
Beselidhja vs Vlora
 

Match details
Match Date :E shtunë, 12 Maj 2012
Match Time :15:30 h
Match number :7
 

Head-to-head

Beselidhja Stats Vlora
5 Current rank 15
29 Matches 29
15/6/8 W/D/L (Total) 6/6/17
13/0/1 W/D/L (Home)5/6/4
2/6/7 W/D/L (Away)1/0/13
51Points21
34 : 16 Goals24 : 51
18 Difference-27
Beselidhja - Gramozi 6:0 Highest won homeVlora - Lushnja 2:1
Beselidhja - Kukësi 3:4 Highest loss homeVlora - Kukësi 1:3
Gramozi - Beselidhja 0:1 Highest won awaySkrapari - Vlora 0:3
Kukësi - Beselidhja 2:0 Highest loss awayKukësi - Vlora 6:1


History of matches
Kategoria 1 2011-12
15E mërkurë, 28. Dhjetor 201113:00Vlora-Beselidhja0-0
Kategoria 1 2010-11
12E shtunë, 11. Dhjetor 201013:00Vlora-Beselidhja1-0
27E shtunë, 23. Prill 201116:00Beselidhja-Vlora3-0