HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 31 Korrik 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
E diel, 10 Prill 2011 16:00 h
 
TREPCA vs VELLAZNIMI
 

Match details
Match Date :E diel, 10 Prill 2011
Match Time :16:00 h
 

Head-to-head

TREPCA Stats VELLAZNIMI
5 Current rank 11
22 Matches 22
8/8/6 W/D/L (Total) 6/5/11
7/4/0 W/D/L (Home)6/2/3
1/4/6 W/D/L (Away)0/3/8
32Points23
31 : 28 Goals28 : 39
3 Difference-11
TREPCA - FERIZAJ 3:0 Highest won homeVELLAZNIMI - FERIZAJ 3:0
---- Highest loss homeVELLAZNIMI - PRISHTINA 0:3
DRENICA - TREPCA 1:2 Highest won away----
VELLAZNIMI - TREPCA 2:0 Highest loss awayDRENICA - VELLAZNIMI 6:1


History of matches
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12
8E diel, 02. Tetor 201116:00VELLAZNIMI-TREPCA2-1
19E shtunë, 17. Mars 201215:30TREPCA-VELLAZNIMI0-0
24E shtunë, 14. Prill 201215:00TREPCA-VELLAZNIMI0-3
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13
3E diel, 02. Shtator 201215:00VELLAZNIMI-TREPCA1-0
14E mërkurë, 07. Nentor 201213:00TREPCA-VELLAZNIMI1-0
25E shtunë, 20. Prill 201315:00TREPCA-VELLAZNIMI2-0
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
9E diel, 03. Tetor 201015:00VELLAZNIMI-TREPCA2-0
20E diel, 20. Mars 201112:00TREPCA-VELLAZNIMI2-0
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
4E mërkurë, 02. Shtator 200916:00VELLAZNIMI-TREPCA1-0Match Report
15E diel, 01. Nentor 200913:00TREPCA-VELLAZNIMI3-1
Raiffeisen Superliga Kosove 2014-15
10E mërkurë, 15. Tetor 201415:30VELLAZNIMI-TREPCA1-0
21E diel, 05. Prill 201513:00TREPCA-VELLAZNIMI1-2
29E diel, 17. Maj 201516:00VELLAZNIMI-TREPCA1-1