HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 19 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
E diel, 10 Prill 2011 16:00 h
 
BESA vs FLAMURTARI
 

Match details
Match Date :E diel, 10 Prill 2011
Match Time :16:00 h
 

Head-to-head

BESA Stats FLAMURTARI
3 Current rank 9
22 Matches 22
9/6/7 W/D/L (Total) 6/5/11
8/3/0 W/D/L (Home)6/3/2
1/3/7 W/D/L (Away)0/2/9
33Points23
36 : 28 Goals28 : 37
8 Difference-9
BESA - FERIZAJ 7:0 Highest won homeFLAMURTARI - FERIZAJ 3:0
---- Highest loss homeFLAMURTARI - HYSI 0:3
FERIZAJ - BESA 0:1 Highest won away----
LIRIA - BESA 3:0 Highest loss awayKEK-U - FLAMURTARI 3:0


History of matches
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
22E hënë, 30. Nentor -115:00FLAMURTARI-BESA1-0
11E diel, 17. Tetor 201014:00BESA-FLAMURTARI4-1
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10
4E mërkurë, 02. Shtator 200916:00FLAMURTARI-BESA2-1Match Report
15E diel, 01. Nentor 200913:00BESA-FLAMURTARI0-0